6.4.2019 - STŽ Vršovice - sprint | ||
Kategorie: T 1.70 km, 60 m, 12 kontrol | ||
1. | Černý Ondřej CEP7800 Čepíci | 12:30 |
2. | Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka | 13:48 + 1:18 |
3. | Lukavec Petr SMR7800 SNS Smržovka | 14:23 + 1:53 |
4. | Starosta Pavel VLI9400 Slavia Liberec orientee | 14:33 + 2:03 |
5. | Franz Jakub 0300001 Franzovi | 14:45 + 2:15 |
6. | Mikulová Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole | 15:26 + 2:56 |
7. | Zavadil Pavel KAM OK Kamenice | 15:43 + 3:13 |
8. | Benák Rostislav TAP7400 KOB Tretra Praha | 15:47 + 3:17 |
9. | Rücklová Alena NNN Neregistrovaní | 16:06 + 3:36 |
9. | Kukačková Renata FSP7951 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 16:06 + 3:36 |
11. | Rožková Petra RIC7575 OB Říčany | 16:09 + 3:39 |
12. | Cajthaml Jiří NNN Neregistrovaní | 16:16 + 3:46 |
13. | Červinka Mário NNN Neregistrovaní | 16:26 + 3:56 |
13. | Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutn | 16:26 + 3:56 |
15. | Proxová Lada RIC8350 OB Říčany | 17:03 + 4:33 |
16. | Linhart Václav NNN Neregistrovaní | 17:46 + 5:16 |
17. | Uhrovič Blahoslav PTE8448 TJ Sokol Ptení | 17:52 + 5:22 |
18. | Hruška Peter 0350001 Neregistrovaní Hruškovi | 17:56 + 5:26 |
19. | Bednařík Jan SPC8112 SPORTICUS team | 17:59 + 5:29 |
20. | Andrštová Veronika 0080001 Neregistrována | 18:17 + 5:47 |
21. | Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutn | 18:42 + 6:12 |
22. | Svátek Vojtěch SLP6701 OOB Slavia Praha | 18:50 + 6:20 |
23. | Neuer Pavel DOR7502 OK Dobříš | 19:09 + 6:39 |
24. | Korbelářová Johana HAV9399 OB Havířov | 19:10 + 6:40 |
25. | Bleha Stanislav DOR7503 OK Dobříš | 19:24 + 6:54 |
26. | Cincibusová Jana 0310001 Fakulta stavební Praha | 19:53 + 7:23 |
27. | Michalská Lenka NNN Neregistrovaní | 19:58 + 7:28 |
28. | Hezký Vítězslav DOR7504 OK Dobříš | 20:12 + 7:42 |
29. | Šubrt Jiří TEP6100 Tempo Praha | 20:35 + 8:05 |
30. | Vrabcová Romana SCP8250 OK Sparta Praha | 21:02 + 8:32 |
31. | Svátková Anna SLP9951 OOB Slavia Praha | 22:17 + 9:47 |
32. | Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky | 22:18 + 9:48 |
33. | Hrubá Veronika 0210001 6YC | 22:27 + 9:57 |
34. | Mouralová Magdalena 0120001 žádný | 23:11 + 10:41 |
35. | Kazdová Dana 24C8150 OK Vršovice | 23:35 + 11:05 |
36. | Hořovská Vladislava NNN Neregistrovaní | 24:26 + 11:56 |
37. | Motyčková Zuzana TAP7753 KOB Tretra Praha | 24:37 + 12:07 |
38. | Odehnal Jakub 0160001 NER | 24:44 + 12:14 |
39. | Šťastný Pavel 0210002 6YC | 27:33 + 15:03 |
40. | Rutnar Martin NNN Neregistrovaní | 27:43 + 15:13 |
41. | Paulů Robert 0100001 Běhám na vlastní triko | 28:43 + 16:13 |
42. | Trnková Kateřina 0070001 PGP | 31:37 + 19:07 |
43. | Slámová Ester NNN Neregistrovaní | 47:45 + 35:15 |
Created version: v03/29.10.2018 |